مراکز پشتیبانی

88140029 21 98+
+98-21-88140029
فروش ایران:
 

نظرات و پیشنهادات

 

آخرین اخبار متین اسپرت

photo 2016-03-05 11-25-08اکثر مسابقات ورزشی دنیا به علت شیوع ویروس کرونا معلق شد. مشاهده کامل خبر

اخبار متین اسپرت

 

 

 

جوما اسپرت روز گذشته مورخ 26 اردیبهشت 97 پیشنهاد رسمی تامین 100% رایگان البسه تیم ملی فوتبال برای شرکت در جام جهانی روسیه را طی نامه ای برای فدراسیون فوتبال ایران ارسال کرد. در این نامه آمده است : با توجه به اینکه جوما تنها برند ثبت شده پوشاک ورزشی خارجی در ایران می باشد هیچ مشکلی برای وارادات و تامین کالا فدراسیون وجود ندارد و باعث افتخار جوما خواهد بود تا تمام امکانات و توانایی خود برای حمایت از تیم ملی را به کار گیرد. استقاده تیم های مطرح فوتیال اروپا و تیم های مطرح ایرانی و کسب دو سوپر کاپ و دو قهرمانی لیگ از توانایی های شرکت جوما محسوب می گردد که می تواند در خدمت تیم ملی ایران باشد

 
طبق نظرسنجی مجله سی ام دی اسپرت جوما برای هفتمین سال متوالی در میان 117 برند داخلی و خارجی بالاتر از نایک و آدیداس ، بهترین برند فوتبالی اسپانیا شد
 
علی اصغر حسن زاده کاپیتان تیم ملی فوتسال ایران و بهترین بازیکن فوتسال آسیا در سال 2014 طی قراردادی دو ساله به خانواده جوما پیوست. طی این قرارداد از این پس حسن زاده به مدت دو سال با کفش فوتسال جوما به میدان خواهد رفت و همچنین با لباس جوما در کلیه محافل ورزشی حاضر خواهد شد.
 
تیم فوتبال سپاهان در اردوی زمستانی خود که اوایل دی ماه 1393 در جزیره کیش برگزار شد لباس جوما (JOMA) پوشید و همچنین با لباس جوما در دیدارهای تدارکاتی حاضر شد.
 
جام جایزه بزرگ رمضان تریتورن در آکادمی بینا المللی تنیس استقلال از 31 تیر لغایت 6 مرداد برای همه رده های سنی پسران و دختران برگزار خواهد شد. این تورنومنت با برگزاری متین اسپرت و مشارکت فدراسیون تنیس ایران پیگیری خواهد شد.
 
هفته دوم رقابت های آدینه جام دانلوپ(متین اسپرت) در قالب یک تورنومنت یک روزه جایزه بزرگ با حضور تعدادی از تنیس بازان برتر کشور روز گذشته 2 خرداد 93 به مناسبت بعثت رسول اکرم (ع) و روز آزاد سازی خرمشهر با حضور 32 بازیکن در زمین های باشگاه تنیس آجودانیه برگزار شد و سرانجام محسن حسین زاده پس از غلبه بر محمد مهذب نیا در یک جدال دیدنی به مقام اول رسید و محمد مهذب نیا که معین محمدی را در یک بازی زیبا از پیش رو برداشته بود به جایگاه دوم رضایت داد. معین محمدی و حسام یزدی مشترکا سوم شدند. نفرات اول تا سوم به ترتیب یک میلیون، 350 هزار، 150 هزار تومان جایزه نقدی دریافت نمودند.
 
به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی ورزشی متین اسپرت ،طی توافق انجام شده رنک شماره یک تنیس بانوان کشور و عضو تیم ملی تنیس ایران از این به بعد با زه SIGNUM PRO مدل THUNDERSTORM تنیس بازی خواهد نمود
 
متین اسپرت با برند TRETORN خود اسپانسر مسابقات جام حذفی تنیس کشور در سال 1392 شد. بیش از 130 بازیکن و مربی عملکرد توپ های TRETORN را دوست داشتنی توصیف کردند و کیفیت آن ها را بسیار بالاتر از سایر برندهای معروف در کشور دانستند...
 
متین اسپرت اولین فروش خود به آکادمی تنیس کلارک فرانسیس ، بزرگترین آکادمی تنیس خاورمیانه ، را انجام داد. از همکنون زه SIGNUM PRO زه رسمی مورد استفاده توسط مربیان آکادمی تنیس CLRAK FRANCIS می باشد.
 
هفته یازدهم مسابقات تور تنیس آدینه متین اسپرت با حضور 25 تنیسور برگزار شد و در پایان محسن حسین زاده به مقام اول رسید در حالی که حمید روشنی به جایگاه دوم رضایت داد و سکوی سوم ازان محسن شرافتی شد.
 
هفته پنجم مسابقات تور تنیس آدینه متین اسپرت با حضور 28 تنیسور برگزار شد و در پایان معین محمدی به مقام اول رسید در حالی که حمیدرضا آل یاسین قهرمان هفته چهارم این مسابقات به جایگاه دوم رضایت داد و سکوی سوم به صورت مشترک ازان محسن شرافتی و محسن حسین زاده شد.
 
نخستین روز مسابقات تور تنیس آدینه متین اسپرت با حضور بیش 30 تنیسور برگزار شد و سرانجام مجتبی صدری به مقام اول دست یافت در حالی که شایان احمدی به مقام دوم غنایت کرد و سکوی سوم به صورت مشترک ازان محسن شرافتی و هادی چاپاری شد.
 
متین اسپرت با برند زیگنوم پرو خود اسپانسر مسابقات آزاد تنیس استان خوزستان شد.
 
اولین دروره آکادمی اسکی متین اسپرت در پیست بین المللی اسکی ذیزین در اسفند 1391 آغاز به کار کرد. در این آکادمی قهرمانان پیشین بین المللی اسکی ایران و مربیان فعلی تیم های ملی اسکی ، تدریس می نمایند.
 
فروشگاه شماره دو متین اسپرت اففتاح شد. این فروشگاه یک فروشگاه تخصصی محصولات تنیس می باشد که در آن عمدتا محصولات دو برند معروف تنیس یعنی HEAD و SIGNUM PRO به فروش می سد. محل این فروشگاه در باشگاه تنیس قدس تهران به آدرس : شهرک غرب خ ایران زمین خ گلستان جنب مسجد النبی باشگاه تنیس قدس می باشد.
 
  • فروشگاه شماره 3 متین اسپرت به زودی در باشگاه تنیس پیام تهران اففتتاح خواهد شد. این فروشگاه یک فروشگاه تخصصی فروش محصولات تنیس از جمله راکت و زه خواهد بود.
  • مین اسپرت به زودی فروشگاه تک برند HEAD خود را در تهران افتتاح خواهد کرد.
  • فروشگاه شماره 3 متین اسپرت در تهران در باشگاه تنیس پیام افتتاح خواهد شد.
  • فروشگاه شماره 4 متین اسپرت در تهران در باشگاه تنیس دیباجی افتتاح خواهد شد.
  • متین اسپرت فروشگاه های تخصصی تنیس خود را در شهر های دیگر ایران مثل اصفهان و بابل افتتاح خواهد کرد.